Pridané 6 days ago

Systémový inžinier - účasť na zahraničných projektoch

LokalitaŽilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1500.00

Dátum2020-09-16

KategóriaIT a telekomunikacie

Zaujímavá ponuka pre elektrotechnických inžinierov, alebo kandidátov so skúsenosťou v oblasti IT. Spoločnosť ponúka možnosť byť súčasťou medzinárodných projektov v oblasti IT a elektrotechnických riešení, cestovanie a kariérny rast.
Náplň práce:

  • Komunikácia so zákazníkmi spoločnosti - prebratie zadania a špecifikácie projektu
  • Odkomunikovanie požiadaviek vývojovému tímu pre SW a HW
  • Kontrola dokumentácie, blokových schém, možnosti realizácie požiadaviek klienta
  • Informovanie klienta o prípadných nutných zmenách a návrh nových riešení
  • Vypracovanie technickej špecifikácie
  • Implementácia riešení

Ponuka:
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania, školenia
  • Jazykové kurzy
  • Sick days, extra dni voľna
  • Doplatok mzdy pri pn alebo OČR
  • Sociálny program - rôzne príspevky pri významných rodinných udalostiach a na športové aktivity
  • Príspevok do DDS
  • Teambuildingy, príjemné prostredie

Požiadavky:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
IT, elektrotechnické
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Počet rokov praxe
3
  • Prax v oblasti elektrotechniky, IT, komunikácia s klientmi
  • Skúsenosť s technickou dokumentáciou a spracovaním požiadaviek
  • Kreativita - schopnosť navrhnúť technické riešenia
  • Ochota cestovať do zahraničia niekoľko dní v mesiaci - záleží od náročnosti projektu

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W5800000HlAhDEAV

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Košický kraj, Košice, Slovakia PP Adecco