Pridané 3 weeks ago

Pre poprednú a rozrastajúcu sa automobilovú spoločnosť hľadáme Inžinierov kvality!

LokalitaŽilinský kraj, Námestovo, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1150.00

Dátum2021-04-09

KategóriaKvalita

Pre nášho významného klienta v Námestove hľadáme Inžinierov kvality, ktorí budú zameraní na zákaznícku, alebo dodávateľskú kvalitu. Podmienkou je komunikatívna angličtina!
Pozícia je vhodná aj pre ABSOLVENTOV VŠ so zameraním na kvalitu!
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- plnenie úloh vyplývajúcich z platných postupov počas APQP a PPAP
- riešenie reklamácií v programe SAP, vytváranie 8D
- komunikácia so zákazníkom - v prípade zákazníckej kvality
- komunikácia s dodávateľmi - v prípade dodávateľskej kvality - audity u dodávateľov, hodnotenie a schvaľovanie dodávateľov, riadenie a eskalácia na úrovni podniku
- aktualizácia pracovných postupov
- plánovanie nákladov na vstupné kontroly
- zodpovednosť za tvorbu a dodržiavanie platných pracovných postupov podľa pravidiel
Požiadavky:
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Prax v oblasti kvality automotive - vítaná
  • Znalosť nástrojov kvality: 8D, PPAP, APQP, FMEA
  • Znalosť štandardov kvality

Ponuka:
- stabilná práca v zahraničnej spoločnosti
- pružný pracovný čas
-13 a 14 ty plat
- široký program školení a tréningov
- zaujímavý program benefitov
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
- letná a zimná odmena
Uchádzať adecco/job.cancel

Email ivana.hricova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W5800000FaGNVEA3

  • Bratislavský kraj, Nitra, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist