Pridané 3 weeks ago

Procesný inžinier

LokalitaŽilinský kraj, Námestovo, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1000.00

Dátum2021-04-09

KategóriaInžinierstvo a technika

Náplň práce:
  • Zodpovednosť za nastavenie procesov vo výrobe, definovanie technických parametrov
  • Návrh na optimalizáciu pracovísk a procesov, implementácia do praxe
  • Spolupráca pri návrhoch na zníženie scrapu
  • Riadenie projektov v oblasti novej aj existujúcej výroby
  • Tvorba špecifikácií výrobných zariadení
  • Riešenie technologických problémov
  • Tvorba časových štúdií, MTM, snímkovanie
  • Tvorba a update technickej dokumentácie

Ponuka:
  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Jazykové kurzy, interné tréningy a vzdelávanie
  • Firemné benefity
  • 13. a 14. plat
  • Základná zložka mzdy od 1000,- brutto v závislosti od skúseností kandidáta

Požiadavky:
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
SAP - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
1
- Prax v strojárskej oblasti, ideálne automotive v obdobnej pozícií
- Technické myslenie
- Schopnosť navrhnúť inovácie a zlepšenia

Uchádzať adecco/job.cancel

Email henrieta.sventekova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W5800000FaG9wEAF

  • Trenciansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Manager