Pridané 2 days ago

SAP Konzultant pre SD modul

LokalitaŽilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy1500.00

Dátum2021-05-04

KategóriaIT a telekomunikácie

Do projektového IT tímu hľadáme nového šikovného kolegu, ktorý bude mať na starosti ako Konzultant SAP poradenstvo pre SD Modul.
Vaša pracovná náplň:
- poradenstvo pri nových a existujúcich projektoch
- uľahčenie implementácie a podpory SAP SD
- analýza požiadaviek a navrhnutie riešení pre zákazníka
- dokumentácia
- práca s kľúčovými používateľmi na konfigurácii a modifikácii SAP systému, aby spĺňal požiadavky
- implementácia nových funkcií podľa požiadaviek zákazníka
Zamestnanecké výhody, benefity
- stabilná práca v medzinárodnom prostredí
- možnosť kariérneho rastu
- flexibilný pracovný čas
- 2 dni v týždni možnosť home office
- dovolenka navyše a dodatočné dni voľna
- akcie pre zamestnancov, podpora športových aktivít

-skúsenosti s konfiguráciou a implementáciou systému SAP (modul SD)
-skúsenosti s implementáciou / podporou modulu SAP SD s dobrými znalosťami integračných bodov medzi SD, MM, PP a FI/CO
-skúsenosti s medzipodnikovými konfiguráciami a transakciami
-anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - nutnosť
-samostatnosť, tímový hráč a proaktivita

Mzda:

1 500-3 000 EUR btt/mesiac
Finálna mzda závisí od dohody medzi klientom a kandidátom a je možná vyššia. Je závislá od seniority a praxe daného kandidáta.

Uchádzať adecco/job.cancel

Email ivana.hricova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000Tf3xzUAB