Pridané 3 weeks ago

Správca siete a IT bezpečnosti

LokalitaŽilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1500.00

Dátum2021-04-15

KategóriaIT a telekomunikácie

Hľadáme skúseného Network specialistu s praxou aj v IT bezpečnosti.
Náplň práce:

- Podpora užívateľov - L2 a L3 support v rámci pobočiek spoločnosti aj mimo SR
- Riešenia probémov užívateľmi
- Integrácia a implementácia sieťových a bezpečnostných riešení
- Spolupráca pri návrhu bezpečnostnej politiky
- Správa a konfigurácia sieti a systémov
- Skúsenosti s CISCO, ASA, PoloAlto, VMware ESX, Aruba
Ponuka:
- Stabilná práca v medzinárodnom prostredí
- Možnosť profesného rastu
- Flexibilný pracovný čas
- 2 dni v týždni možnosť home office
- Dovolenka navyše a dodatočné dni voľna
- Akcie pre zamestnancov, podpora športových aktivít
- Mzda od 1500,- 2500,- a viac v závislosti od praxe
Požiadavky:
- Skúsenosti v obdobnej pozícií
- Certifikáty CCNA/CCNP
- Orientácia v bezpečnosti sieťovej infraštruktúry - firewal, router, switch
- Znalosť súvisiacich sieťových protokolov
- Skúsenosti s technológiami VPN, WAN, LAN, Wireless,Cloud Integration, Active Directory a Datacenter Technologies
Uchádzať adecco/job.cancel

Email henrieta.sventekova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000TMVJUUA5

  • Žilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff