Pridané 3 weeks ago

Špecialista dátového centra

LokalitaŽilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1500.00

Dátum2021-04-15

KategóriaIT a telekomunikácie

Hľadáme špecialist správy infraštruktúry dátových centier a cloudových prostredí
Náplň práce:

- Pravidelná údržba systémov, aktualizácie systémov
- Inštalácia a konfigurácia nových komponentov - servery, úložiská, virtuálne servery
- Spolupráca pri implementácií nových projektov v rámci spoločnosti
- Riešenie problémov na úrovni L2 a L3
- Správa ticketing systému
Ponuka:
- Stabilná práca v medzinárodnom prostredí
- Možnosť profesného rastu
- Flexibilný pracovný čas
- 2 dni v týždni možnosť home office
- Dovolenka navyše a dodatočné dni voľna
- Akcie pre zamestnancov, podpora športových aktivít
- Mzda od 1500,- - 2500,- a viac v závislosti od praxe
Požiadavky:
- Prax v oblasti technickej podpory
- Skúsenosti s Windows Server systémom, VMware administrácia, Microsoft Technology Stack (Microsoft 365)
- Znalosti sieťových protokolov, zálohovania a obnovy
- Znalosť Active Directory
- Skúsenosti s automatizáciou konfigurácií serverov
Uchádzať adecco/job.cancel

Email henrieta.sventekova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000TMVHYUA5

  • Žilinský kraj, Žilinský kraj, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Trenciansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Slovakia PP Adecco