Pridané 1 week ago

Samostatná účtovníčka

LokalitaTrenciansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1200.00

Dátum2021-03-30

KategóriaFinancie a účtovníctvo

Pre stabilnú výrobnú spoločnosť hľadáme skúseného finančného účtovníka / účtovníčku.
Náplň práce:

- Zodpovednosť za vedenie účtovníctva a administratívy
- Kontrola účtovných dokladov
- Spracovanie fakturácie, evidencia faktúr aj sledovanie splatnosti
- Zadávanie príkazov na úhradu
- Účtovanie hlavnej knihy
- Spracovanie daňových priznaní - mesačná platba DPH
- Vedenie pokladne
- Intrastat
- Spracovanie mesačných a ročných uzávierok
- Reporting
Ponuka:
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Možnosť kariérneho posunu
- Zaškolenie
- Ročné prehodnocovanie mzdy
- Ročné odmeny v závislosti od výsledkov
- Príspevky zo sociálneho fondu na rekreačné aktivity, welness
- Príspevok na dopravu
Požiadavky:
- Prax v samostatnom vedení účtovníctva vo výrobnej spoločnosti
- Aspoň okrajové skúsenosti so systémom SAP
- Orientácia v problematike podvojného účtovníctva a spracovania daní
- Samostatnosť, zodpovednosť
- Komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- Podvojné účtovníctvo, Excel - pokročilý
- Základy SAP
Uchádzať adecco/job.cancel

Email henrieta.sventekova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000TL58AUAT