Pridané 1 month ago

Strategický nákupca priameho aj nepriameho materiálu

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1600.00

Dátum2021-03-17

KategóriaNákup a logistika

Pre nášho klienta, špičkovú medzinárodnú firmu s dlhou tradíciu, hľadáme skúseného strategického nákupcu s angličtinou.
Náplňou Vašej práce bude:
-  zodpovednosť za nákup priameho aj nepriameho materiálu pre výrobu
- podpora procesu výberu dodávateľov
- pravidelný prehľad trhu
- podpora pri tendroch a elektronických aukciách
- kooperácia s ďalšími oddeleniami, aj celosvetovo
Požiadavky na prax a skúsenosti
- minimálne 2 roky skúseností so strategickým nákupom priameho alebo nepriameho --- materiálu a komodít pre výrobu
- schopnosť budovať vzťahy, prezentačné a komunikačné zručnosti
- plynulá znalosť angličtiny je nutnosťou
- organizovanosť a schopnosť prioritizovať
-schopnosť vyjednávať
Čo ponúkame:
-13ty plat
- bonusy za odporučenie vhodného kandidáta (referal program)
- extra príspevok na stravné lístky
- zľavy na firemné produkty
- firemná škôlka
- všetky benefity vám radi predstavíme na osobnom pohovore...
Naším klientom je medzinárodná firma zameraná na výrobu predaj pracích a čistiacich prostriedkov, kozmetiky, spotrebiteľských lepidiel, lepidiel pre stavebnú chémiu ako aj priemyselných lepidiel a povrchových technológií.

Uchádzať adecco/job.cancel

Email milan.krankus@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000TJtPhUAL

  • Žilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff