Pridané 3 days ago

Manažér validácie a testovania mechatronických systémov

LokalitaŽilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Slovakia PP Adecco

Typ práceManager

Základná zložka mzdy1800.00

Dátum2021-05-03

KategóriaInžinierstvo a technika

Pridajte sa k novému vývojovému centru zameranému na elektromobilitu a vývoj hybridných pohonov! Ak máte skúsenosti s validáciou a testovaním mechatronických systémov, aktívne hovoríte anglicky a radi by ste sa kariérne posunuli, toto je tá pravá ponuka pre Vás!
Náplň práce:

- Riadenie tímu validačných, verifikačných a systémových testerov
- Definovanie potrebných testov a nástrojov na testovanie
- Plánovanie systémových a integračných skúšok
- Sledovanie časového rámca a rozpočtu
- Sledovanie procesu testovania a zosúladenie všetkých potrebných činností
- Reportovanie projektovému manažérovi
Ponuka:
- 13. a 14. plat
- Vzdelávanie v jazykovej a technickej oblasti
- Príspevok do III. piliera
- 37,5 hodinový pracovný čas s pružnou pracovnou dobou
- Kvalitné zaškolenie
- Sociálny program
- Možnosť profesného rastu
- Príspekok na relokáciu
- Mzda 1800,- - 2300,- v závislosti od praxe
Požiadavky:
- Skúsenosť s testovaním mechatronických systémov
- Skúsenosť s riadením projektu - výhodou
- Skúsenosť s riadením produktového životného cyklu - vítaná
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
Uchádzať adecco/job.cancel

Email henrieta.sventekova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000TJN1lUAH