Pridané 3 days ago

Inžinier pre vývoj hnacieho ústrojenstva a simulácie - vývoj hybridných pohonov

LokalitaŽilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1200.00

Dátum2021-05-03

KategóriaInžinierstvo a technika

Pridajte sa k novému vývojovému tímu zameranému na elektromobilitu a hybridné pohony!
Náplň práce:

- Spolupráca s projektovým tímom na vývoji častí hnacieho ústrojenstva
- Vytvorenie modelov čelných a planétových ozubených kolies
- Vytvorenie modelov prevodoviek
- Výpočet geometrie prevodov - nosnosť, akustika
- Vytvorenie správy o výpočtoch a ich vyhodnotenie
- Optimalizácia skriptov v Matlab
Ponuka:
- 13. a 14. plat
- Vzdelávanie v jazykovej a technickej oblasti
- Príspevok do III. piliera
- 37,5 hodinový pracovný čas s pružnou pracovnou dobou
- Kvalitné zaškolenie
- Sociálny program
- Možnosť profesného rastu
- Príspevok na presťahovanie
- Mzda od 1200,- - 1600,- v závislosti od praxe
Požiadavky:
- Skúsenosti s FEM analýzami
- Skúsenosť s Ansys, Abaqus...
- Skúsenosti s Creo, Catia, Elplan, alebo iným konštrukčným programom
- Skúsenosť s čítaním technickej dokumentácie
- Vedomosti s návrhom ozubených kolies
- Skúsenosti s Matlab - výhodou
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
Uchádzať adecco/job.cancel

Email henrieta.sventekova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000TJMh9UAH