Pridané 3 days ago

Elektrotechnický inžinier - vývoj

LokalitaŽilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1200.00

Dátum2021-05-03

KategóriaInžinierstvo a technika

Pre nášho TOP klienta, ktorý otvára nové vývojové centrum hľadáme elektrotechnického inžiniera s praxou v elektro konštrukcii alebo vývoji elektrotechnických súčiastok.
Náplň práce:

- Návrh elektrotechnických komponentov - PCB, kondenzátory, napájacie lišty, senzory...
- Analýza požiadaviek a návrh na zmeny
- Výpočty strát, účinnosti, životnosti
- Simulácie elektrických zariadení
- Návrh termálnych modelov
- Skúšky elektromagnetickej kompatibility
- Zodpovednosť za bezpečnosť a izoláciu - vysoké napätie
- Spolupráca s externými laboratóriami
Ponuka:
- 13. a 14. plat
- Vzdelávanie v jazykovej a technickej oblasti
- Príspevok do III. piliera
- 37,5 hodinový pracovný čas s pružnou pracovnou dobou
- Kvalitné zaškolenie
- Sociálny program
- Možnosť profesného rastu
- Príspevok na presťahovanie
Požiadavky:
- Skúsenosti s návrhom a simuláciami elektrických zariadení
- Skúsenosti s vývojom - výhodou
- Orientácia v oblasti senzoriky, elektromobility, testovania elektrických zariadení
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Uchádzať adecco/job.cancel

Email henrieta.sventekova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000TJLhuUAH