Pridané 1 month ago

Vodič Retraku, VZV (sk.W1) do logistického skladu v Seredi. Priemerná mzda 1000-1200 €. Nástup dohodou.

LokalitaTrnavský kraj, Sereď, Slovakia Staffing Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy916.00

Dátum2021-02-23

KategóriaLogistika a skladove hospodarstvo

Miesto práce
Sereď

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
6,11 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu vodiča VZV. Miesto výkonu práce je Priemyselný park Sereď
- premiestnenie tovaru na príslušné skladové miesta,
vrstvenie a vyskladanie paliet (napr. pri preskladnení),
- spracovanie požiadaviek na doplnenie tovaru zo strany skladových zamestnancov oddelenia kompletácie tovaru,
- v prípade potreby realizácia manuálneho dopravenia tovaru,
čistenie priestoru pre zaskladnenie palety pred umiestnením novej palety, valcovanie tovaru

Zemnnosť:
- 14:00-22:00 pondelok až nedeľa pracovná doba bude upravená podľa objemu práce
alebo
7:00-14:30
14:30-22:00
22:00-05:00
plán by bol zostavený 2 týždne vopred

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vodičský preukaz
B

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
precíznosť a zodpovednosť
logické myslenie
schopnosť tímovej spolupráce
potravinársky preukaz
platný preukaz na VZV sk. W1
vlastná doprava podmienka
Uchádzať adecco/job.cancel

Email marek.brinza@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000THWKPUA5