Pridané 1 month ago

Hľadáme Technického nákupcu s plynulou angličtinou.

LokalitaPrešovský kraj, Prešov, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1000.00

Dátum2021-03-10

KategóriaVýroba

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta, ktorým je známa výrobná spoločnosť v oblasti automotive hľadáme človeka, ktorého úlohou bude:
- navrhovať a podieľať sa na politike nákupov pre všetky výrobky, služby a investície týkajúce sa spoločnosti
- podilať sa na benchmarkingu vnútorných záležitosti spoločnosti a analyzovať ponuky trhu
- aktualizovať zoznam autorizovaných dodávateľov
- vyjednávať podmienky nákupu a zásobovania: dodacie a platobné podmienky, záručné doby, balenie, periodicitu pravidelných dodávok, bezpečnostný plán, aby sa zredukovala celková nákupná cena a eliminovalo riziko poškodenia
- dohliadať na to, aby zmluvy o ochrane výrobkov boli pravidelne dodržiavané a evidované dodávateľmi, hlavne čo sa týka rizikových výrobkov
- aktualizovať nákupne ceny a dáta o dodávateľoch v ERP systéme podľa potreby
- vytvárať objednávky pre oddelenie údržby, industrializácie, plastic injection, interior lighting
- vytvárať objednávky pre prototypové komponenty a nástroje týkajúce sa nových projektov-interné a zákaznícke balenie: boxy, preklady/trays, blistre, testery, zariadenia
- žiadať potvrdenia objednávok a zabezpečovať dodanie materiálu, tovaru, služby načas
- informovať žiadateľov o objednanie o stave objednávky
- odovzdáva faktúry, dodacie listy a kópie objednávok ekonomickému oddeleniu
- prijímať do ERP Systému - informácie o dodaných náhradných dieloch
- plniť požiadavky svojho nadriadeného
Zamestnanecké výhody, benefity
- stabilná práca v spoločnosti s dlhoročnou históriou
- systém benefitov, ktorý bude bližšie predstavený na osobnom stretnutí
- príjemný kolektív
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
technika
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
  • Anglický jazyk – aktívne podmienkou
  • prax v automobilovom priemysle –výhodou
  • prax vo výrobných spoločnostiach na oddelení nákupu alebo na obchodnom oddelení - výhodou
  • komunikatívnosť, flexibilita
Uchádzať adecco/job.cancel

Email zuzana.jakubcikova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000SztTUUAZ