Pridané 2 months ago

Operátor/ Operátorka výroby v Námestove. ( V areáli PUNCH)

LokalitaŽilinský kraj, Námestovo, Slovakia Staffing Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy4.88

Dátum2021-01-29

KategóriaVýroba

Miesto práce
Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,88 EUR/hod.+ príplatky a bonusy
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
od 850€ brutto/mesiac
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Výroba a montáž prístrojových dosiek (budíky, tachometre, digitálne prístrojové dosky)
- Práca na montážnej linke podľa pracovných inštrukcií
- Balenie a kontrola kusov, rozdeľovanie nepodarkov
- Zabezpečenie požadovanej produkcie na linke
- Manipulácia so separovaným odpadom
- Udržiavanie poriadku (5S)
- Ďalšie pridelené úlohy
- Kompletné zaškolenie na pozíciu
- Práca v tichom prostredí a v dobrom kolektíve
- Práca na 3 a 4 zmeny (ranná. poobedná, nočná)
- Miesto výkonu práce je Námestovo
Zamestnanecké výhody, benefity
- Dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- Základná mzda 4,88€/hod. + príplatky za poobedné aj nočné zmeny
- Istota stabilného príjmu
- Výplata 15. v mesiaci
- Vstupná lekárska prehliadka ZADARMO
- Komplexná starostlivosť koordinátorom
- Možnosť prechodu do kmeňa
- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti a možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
zručnosť,
dôslednosť,
pozornosť,
spoľahlivosť,
zodpovednosť.

Informácie o výberovom procese
V prípade, že spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Uchádzať adecco/job.cancel

Email maria.nadhajska@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000SyTdYUAV

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Žilinský kraj, Námestovo, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Nitriansky kraj, Levice, Slovakia PP Adecco
  • Specialist