Pridané 1 week ago

Simulačný inžinier

LokalitaŽilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1200.00

Dátum2021-01-08

KategóriaVyskum a vyvoj

Do nového vývojového centra hľadáme simulačného inžiniera so znalosťou elektromechanických systémov a hybridných pohonov
Náplň práce:

- Počítačové modelovanie pomocou Matlab/Simulink, Python
- FEM analýzy mechatronických produktov, hybridných modulov, elektro osí, aktuátorov
- Simulácie jazdnej stratégie, záťažových cyklov
- Implementácia modelov poškodenia v systéme alebo komponetnoch pre jednotlivé záťažové cykly
- Porovnávanie výsledkov, vypracovanie skúšobných správ
- Tvorba skriptov na spracovanie simulácií
- Tvorba reportov
Ponuka:
- 13. a 14. plat
- Vzdelávanie v jazykovej a technickej oblasti
- Príspevok do III. piliera
- 37,5 hodinový pracovný čas s pružnou pracovnou dobou
- Kvalitné zaškolenie
- Sociálny program
- Možnosť profesného rastu
Požiadavky:
- Orientácia v oblasti statiky, dynamiky, konštrukcie, znalosť materiálov
- Prax s programovaním v Matlab/Simulink, Python
- Znalosť metódy konečných prvkov, MKP modelov
- Znalosť metód pre vyhodnotenie statickej pevnosti dielov
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000Sgn6wUAB

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Trenciansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Žilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Slovakia PP Adecco