Pridané 1 month ago

Hľadáme skúseného Energetika s platným § 24 a skúsenosťami s revíziami

LokalitaBratislavský kraj, Lozorno, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1300.00

Dátum2021-01-28

KategóriaVýroba

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť a významného TIER 1 automotive dodávateľa, hľadáme skúseného Energetika s platným § 24.
Náplň práce:

• zabezpečenie a koordinácia odborných prehliadok, skúšok a opráv vyhradených energetických zariadení
• kontrola racionálneho využívania spotreby energií a návrh opatrení zameraných na zníženie spotreby energií
• vykonávanie odpočtov elektromerov, plynomerov a vodomerov
• príprava podkladov pre výberové konania na dodávateľov energií a budovania elektrických rozvodov a ich dimenzie pre nové technológie
• organizácia energetických auditov v zmysle zákona 321/2014 Z. z.
• kontrola prevádzky schopnosti napájacích transformačných staníc a zabezpečovanie predpísaných kontrol
• kontrola OPP transformačných staníc a zabezpečovanie exspirovaných meracích prístrojov VN a NN
• racionálne a optimálne NN pripojenia výrobných technologií
• optimálne využívanie výkonu energetických zdrojov
• trvalé sledovanie bezpečnosti pri práci s elektrickým zariadením
Zamestnanecké výhody, benefity:

• doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria
• zabezpečené ubytovanie v Bratislave
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• príplatok za prácu cez sviatok 150 %
• práca na jednu zmenu
• príspevok do tretieho piliera
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná: Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov - TIER 1 automotive dodávateľ
Požiadavky na zamestnanca - Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

• stredoškolské s maturitou
• nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
• vysokoškolské I. stupňa
• vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore: Energetika
Vodičský preukaz: B
Počet rokov praxe: Energetika, Elektrické rozvody, Elektrické revízie, Termovízia
Osobnostné predpoklady a zručnosti:

• skúsenosti z energetiky podmienkou
• skúška odbornej spôsobilosti v zmysle vyhlášky MPSVaR 508/209 Z. z. § 24 pre napätie vyššie ako 1000 V podmienkou
• skúsenosti z revíznej činnosti podmienkou
• základné ekonomické znalosti
• MS Office (Word, Excel)
• skúsenosti so softvérom na projektovanie rozvádzačov
• komunikatívnosť
• odolnosť voči stresu
• schopnosť riešiť problémy
• schopnosť porozumieť jednoduchým textom a schémam v AJ výhodou
Uchádzať adecco/job.cancel

Email maria.galova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000SglJ2UAJ