Pridané 2 months ago

Hľadáme šikovného Majstra do strojárskej výroby s nemčinou (príp. angličtinou)

LokalitaTrnavský kraj, Dunajská Streda, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy1500.00

Dátum2020-12-16

KategóriaVýroba

Pre nášho klienta, spoločnosť zaoberajúcu sa strojárskou výrobou, hľadáme šikovného Majstra so skúsenosťami so zváraním.
Náplň práce:
- riadenie výroby a jej plánovanie
- riadenie tímu zváračov, zadeľovanie práce
- kontrola pracovného výkonu zamestnancov, hodnotenie
- kontrola kvality práce zamestnancov
- aplikácia výrobných postupov
- vykonávanie medzioperačných kontrol výrobkov
Zamestnanecké výhody, benefity:
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zmluva na dobu neurčitú
- 13. plat po dvoch odpracovaných rokoch
- sociálny program
- stravovanie v závodnej jedálni alebo gastrokarta
- kurz nemeckého jazyka a iné
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná: Strojársky priemysel - Spoločnosť zaoberajúcu sa strojárskou výrobou
Požiadavky na zamestnanca - Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore: Strojárstvo, strojárska výroba, zváranie
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz: B
Počet rokov praxe: Strojárska výroba, zváranie 2 roky
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- nemecký jazyk min. na úrovni B2 (denná komunikácia), prípadne angličtina na úrovni B2
- maďarský jazyk výhodou
- skúsenosti s vedením tímu vo výrobe min. 1 rok
- skúsenosti so zváraním
- SAP na používateľskej úrovni
- zodpovedný prístup k práci s orientáciou na dosahovanie výsledkov
- dobré organizačné schopnosti
- schopnosť čítať technické výkresy
Uchádzať adecco/job.cancel

Email maria.galova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000SHmE2UAL

  • Košický kraj, Košice, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco