Pridané 2 months ago

Elektro konštruktér

LokalitaTrenciansky kraj, Nové Mesto nad Váhom, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1500.00

Dátum2021-01-25

KategóriaInžinierstvo a technika

Pre prosperujúcu spoločnosť hľadáme nového člena vývojového tímu so skúsenosťou v elektrokonštrukcií.
Náplň práce:

- Návrh elektrických častí a rozvodov pre klimatizačné zariadenia
- Spolupráca v inžinierskom tíme
- Kontrola dokumentácie, BOM, výkresov
- Spolupráca s dodávateľmi a klientmi
- Návrh na použitie komponentov, možnosť využitia novších komponentov
Ponuka:
- Dlhodobá spolupráca s možnosťou kariérneho rastu
- 13. plat
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť využiť home office
- Zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
Požiadavky:
- Skúsenosti v oblasti elektro konštrukcie
- Znalosť 3D programu -AutoCAD, alebo SolidWorks, Solid Edge, Elplan..
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Orientácia v elektrotechnických schémach, zapojeniach
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
Uchádzať adecco/job.cancel

Email ivana.hricova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000SHNj3UAH

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Staff
  • Trenciansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Slovakia PP Adecco