Pridané 3 days ago

Govoriš Hrvatski i Engleski? Hľadáme Účtovníka došlých faktúr!

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy1100.00

Dátum2021-01-13

KategóriaFinacie a uctovnictvo

Pre nášho klienta, telekomunikačnú a IT spoločnosť, hľadáme šikovného kandidáta,
ktorý by rád svoju pracovnú kariéru naštartoval účtovaním faktúr v stabilnej spoločnosti,
ktorá ponúka výborný priestor na rozvoj Tvojich profesionálnych zručností.
Ak aktívne rozprávaš chorvátsky a anglicky, máš aj minimálne skúsenosti z ekonomického/finančného prostredia
a máš silnú motiváciu pre túto prácu, pošli mi Tvoje CV v anglickom jazyku!
Tvojou náplňou práce by bolo aj:
- Spracovávanie dodávateľských faktúr v systéme SAP
- Overenie a účtovanie faktúr v SAP
- Kontrola povinných údajov potrebných k správnemu zaúčtovaniu faktúr
- Spracovávanie vrátených faktúr
- Vykonávanie manuálnych platieb
- Spracovávanie základných alebo zložitejších žiadostí od zákazníkov
- Pomoc pri príprave a kontrole platobných návrhov
- Komunikácia s dodávateľmi, oddelením obstarávania a schvaľovateľmi
- Údržba a update kmeňových údajov (účty, skupiny dodávateľov)
- Podieľanie sa na projektoch zameraných na optimalizáciu procesov
- Ďalšie analytické úlohy podľa požiadaviek nadriadeného
Zamestnanecké výhody, benefity
- Ročný bonus
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Multisport karta
- Príležitosti pre kariérny rast
- Flexibilný pracovný čas
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Telekomunikácie
Medzinárodná spoločnosť - líder v oblasti telekomunikácií a IT
Požiadavky na zamestnanca
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore: Ekonómia, finančníctvo, účtovníctvo
Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Chorvátsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno
- Zodpovednosť a zmysel pre detail
- Dobré komunikačné schopnosti
- Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- Orientácia na zákazníka
- Analytické schopnosti
- Ochota učiť sa
- Schopnosť vykonávať úlohy podľa harmonogramu a požiadaviek

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000SHC42UAH

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Banskobystrický kraj, Lučenec, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Nitriansky kraj, Levice, Slovakia PP Adecco