Pridané 1 week ago

FMEA leader s technickými znalosťami v rámci výrobných zariadení strojov v automotive

LokalitaNitriansky kraj, Levice, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy1500.00

Dátum2021-01-07

KategóriaInzinierstvo a technika

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho významného klienta, ktorý sa pohybuje v oblasti výroby plastových komponentov pre automotive hľadáme skúseného FMEA team leadra, ktorý má technické znalosti výrobného procesu a komunikatívnu angličtinu.
- analýzy chybovosti, identifikácia chybovosti výrobku, alebo procesu a ich dôsledky v systéme
- kroky k zamedzeniu, zníženie príčin chybovosti a tvorba dokumentácie celého procesu
- kontrola, včasné identifikovanie možných porúch
- zlepšovanie výrobných procesov, optimalizácia zariadení
- uplatňovanie metód FMEA
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca pre úspešnú a stabilnú spoločnosť
- možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie
- príspevok na cestovné
- firemné benefity
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Strojársky priemysel
Výroba plastových komponentov pre automotive:
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
technického smeru
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Failure Mode and Effect Analysis (FMEA) - pokročilý
  • skúsenosti s tvorbou dokumentáciu a zároveň prepracovávanie možných analýzy a update FMEA dokumentov podľa princípov
  • dobré technické znalosti v rámci výrobných zariadení strojov v automotive
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000SGkBCUA1

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Specialist