Pridané 3 weeks ago

Špecialista pohľadávok s nemeckým jazykom

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1300.00

Dátum2020-12-22

KategóriaFinacie a uctovnictvo

Termín nástupu: ASAP
Mzdové podmienky (brutto): 1 300 EUR/mesiac (od 1300€ na základe skúseností)
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť poskytujúcu operatívny leasing automobilov,
hľadáme špecialistu pohľadávok pre Rakúsky trh s predchádzajúcimi skúsenosťami.
Vašou náplňou práce by bolo aj:
- Fakturácia klientov na mesačnej báze
- Kontrola a spravovanie procesu mesačnej fakturácie
- Komunikácia s IT, poskytovateľom služieb, tlačou a dodávateľmi
- Komunikácia s klientami (čistenie zostatkov na účtoch klientov)
- Manuálne vytváranie faktúr a dobropisov
- Generovanie platobných návrhov, spracovanie bankových platieb, zadávanie manuálnych platieb,
nastavovanie inkasných príkazov, identifikácia platieb
- Príprava reportov o faktúrach po splatnosti
- Konanie v súlade s požiadavkami manažérov
Zamestnanecké výhody, benefity
- možnosť kariérneho rastu
- 4 sick days a 25 dní dovolenky
- ročný bonus
- príjemné nové pracovné priestory
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Iné neuvedené oblasti
Náš klient je medzinárodná firma zameraná na operatívny leasing automobilov medzinárodným korporáciám, malým a stredným podnikom a profesionálnym partnerom.
Požiadavky na zamestnanca - vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore: účtovníctvo, ekonómia
Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Počet rokov praxe: 1
- Predchádzajúce skúsenosti v oblasti účtovníctva a finančníctva
- Vzdelanie v oblasti podvojného účtovníctva
- Schopnosť spracovávať veľký objem dát
- Analytické myslenie
- Dobré organizačné schopnosti
- Ochota neustále sa učiť a rozvíjať
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000SFtauUAD

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Žilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Slovakia PP Adecco
  • Specialist