Pridané 3 months ago

Administratívny pracovník so znalosťou aut s nemeckým jazykom

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1100.00

Dátum2020-11-06

KategóriaCall centrum a zákaznícka podpora

Miesto práce - Bratislava
Druh pracovného pomeru - plný úväzok
Termín nástupu - ASAP
Mzdové podmienky (brutto) - 1 100 EUR/mesiac v závislosti od skúseností
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta – medzinárodnú firmu zameranú na operatívny leasing automobilov, hľadáme administratívneho pracovníka s nemeckým jazykom.
Náplň práce:
- vpisovanie dát do interného sales systému
- komunikácia s automobilovými importérmi
- promptné riešenie interných požiadaviek
- komunikácia s internými oddeleniami
Zamestnanecké výhody, benefity
- Neformálna pracovná kultúra
- Príjemné nové pracovné priestory
- 4 sick days a 25 dní dovolenky
- Ročný bonus vo výške 110% mesačného platu v závislosti od výkonu
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Poisťovníctvo
Náš klient je medzinárodná firma zameraná na operatívny leasing automobilov medzinárodným korporáciám, malým a stredným podnikom a profesionálnym partnerom.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
komunikatívnosť
analytické myslenie
technické znalosti z automobilovej oblasti
prax v oblasti leasingu/operatívneho leasingu výhodou

Uchádzať adecco/job.cancel

Email maria.brachtlova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000SFaINUA1