Pridané 4 days ago

Vývojár JAVA EE

LokalitaŽilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1900.00

Dátum2020-10-16

KategóriaIT a telekomunikacie

Pridajte sa k tímu vývojárov, ktorí navrhujú SW riešenia pre zahraničné poisťovne!
Náplň práce:

- Skúsenosti s technológiami JAVA EE, Spring, Hibernate, Maven a JBoss
- Navrhovať a implementovať poistno-matematické aplikačné riešenia pre životné poistenie
- Pracovať na funkčných a technických špecifikáciách softvérových produktov
- Navrhovať a vykonávať odbornú analýzu, špecifikáciu a implementáciu nových častí výpočtového jadra moderného J2EE softvérového systému v oblasti poistnej matematiky ako aj údržbu jeho existujúcej funkcionality
- Navrhovať zodpovedajúce matematické testy
- spolupracovať so zákazníkmi pri návrhu zákaznícky špecifických požiadaviek
Ponuka:
- Práca v dynamickom a príjemnom prostredí
- Vzdelávanie v jazykovej a odbornej oblasti
- Dovolenka nad rámec
- Podpora pri dlhodobej PN
- Vianočný bonus
- Motivujúci bonusový systém
- Mzda od 1900,- a viac v závislosti od praxe
Požiadavky:
- Skúsenosť a agilným vývojom v JAVA EE,  Spring, Hibernate, Maven a JBoss
- Komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- Skúsenosť s návrhom SW systémov v oblasti životného poistenia výhodou
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000SE957UAD

  • Žilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Žilinský kraj, ., Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Banskobystrický kraj, Lučenec, Slovakia PP Adecco