Pridané 3 days ago

Validačný a verifikačný inžinier - mechatronické systémy, elektronika, vývoj testovacích staníc

LokalitaŽilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy1800.00

Dátum2021-05-03

KategóriaInžinierstvo a technika

Pre nové vývojové centrum zamerané na elektromobilitu hľadáme validačných a verifikačných inžinierov so skúsenosťou s mechatronickými systémami, validáciou elektroniky alebo vývojom testovacích staníc

Náplň práce:

- Analýza požiadaviek a plánovanie testov

- Návrh vhodného testovania a nástrojov

- Optimalizácia procesov a nástrojov testovania

- Pri vývoji testovacích staníc vývoj skriptov - Simulink, Matlab, Python a programovanie aplikačných rozhraní

- Realizácia a riadenie systémových skúšok

- Práca v testovacom prostredí HiL (Hardware-in-the-loop)

- Vyhodnotenie testov a spracovanie dokumentácie

- Zodpovednosť za dodržanie termínov a rozpočtu

- Spolupráca s vývojovým tímom, identifikácia hlavnej príčiny problémov pri testovaní
Ponuka:
- Práca v dynamickej spoločnosti na nových projektoch
- Zaškolenie v Nemecku
- Možnosť profesného rastu
- Flexibilný pracovný čas
- Preplácanie nadčasov
- Jazykové kurzy
- 13. a 14. plat a ďalšie bonusy
- Príspevok do 3. piliera
- Príspevok na presťahovanie
- Veľa ďalších benefitov

Požiadavky:
- Skúsenosti s verifikáciou a validáciou mechatronických systémov, elektroniky alebo vývojom testovacích staníc
- Znalosť Simulink, Matlab, Python
- Znalosť systému HiL (Hardware-in-the-Loop) - výhodou
- Znalosť systémov CANape, CANoe, CANAlyzer - výhodou
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka

Uchádzať adecco/job.cancel

Email henrieta.sventekova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000SDpLnUAL

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Žilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Slovakia PP Adecco
  • Specialist