Pridané 3 days ago

Skúšobný inžinier pre vývoj v oblasti elektromobility

LokalitaŽilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1500.00

Dátum2021-05-03

KategóriaInžinierstvo a technika

Orientujete sa v oblasti mechatronických systémov a zaujíma Vás vývoj a elektromobilita? Máte skúsenosti s testovaním mechatronických systémov? Hľadáme práve Vás!
Náplň práce:

- Testovanie mechatronických systémov - akumulátory, elektro osi, hybridné moduly...
- Vyhodnocovanie výsledkov testov
- Evidencia testov a príslušnej dokumentácie k testovaniu
- Zabezpečenie prevádzky skúšobných staníc
- Plánovanie operatívnej a plánovanej údržby skúšobných staníc
Ponuka:
- Práca v dynamickej spoločnosti na nových projektoch
- Zaškolenie v Nemecku
- Možnosť profesného rastu
- Flexibilný pracovný čas
- Preplácanie nadčasov
- Jazykové kurzy
- 13. a 14. plat a ďalšie bonusy
- Príspevok do 3. piliera
- Veľa ďalších benefitov
- Mzda od 1500,- - 2000,- príp. viac v závislosti od praxe v danej oblasti
Požiadavky:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

CANoe Test Package EV - pokročilý
Matlab - základy
DIAdem - základy
Počet rokov praxe: 3
Ostatné skúsenosti:
- Skúsenosti v skúšobníctve v oblasti automotive
- Znalosť testovania mechatronických systémov
- Znalosť v oblasti frekvenčných meničov a senzoriky
- Skúsenosti so systémom CANoe
- Znalosť aspoň jedného z nástrojov - DIAdem, IMC Studio, DEWESOFT
- Výhodou skúsenosť s nástrojmi Matlab, dSpace, alebo AVL Puma
Uchádzať adecco/job.cancel

Email henrieta.sventekova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000Rk8TGUAZ

  • Žilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Specialist
  • Nitriansky kraj, Nitra, Slovakia PP Adecco
  • Manager