Pridané 1 month ago

Pracuj na jednom z najvýznamnejších projektoch ako Business Expert v oblasti životného poistenia na pobočke v Bratislave.

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2020-09-17

KategóriaIT a telekomunikacie

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá vývojom SW pre finančnú oblasť obsadzujeme pozíciu skúseného Business Experta v oblasti životného poistenia s anglickým, alebo nemeckým jazykom na pobočku do Bratislavy.
- poskytovanie podpory a poradenstva prideleným zákazníkom pri nasadzovaní a prispôsobovaní systému na správu zmlúv životného poistenia
- realizovanie workshopov pre zákazníkov
- optimalizácia odbornej dokumentácie procesu migrácie
- zodpovednosť za procesné zmeny
- vypracovanie odborných konceptov pre následné spracovanie migrovaných zmlúv
Zamestnanecké výhody, benefity
- jazykové kurzy/anglický aj nemecký jazyk/
- masáže na pracovisku
- motivujúce ohodnotenie a zaujímavý prémiový systém
- dovolenka nad rámec zákona
- flexibilný pracovný čas
- deň plateného voľna navyše
- podpora pri dlhodobej PN
- a mnoho ďalších výhod...
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Informačné technológie
Vývoj SW pre finančnú oblasť.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
matematika, informatika alebo príbuzné odbory
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • skúsenosti na obdobnej pozícií minimálne 2 roky
  • znalosti relačnej databázy
  • znalosť problematiky životného poistenia
  • zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac.
Mzda je možná vyššia v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000RiH2xUAF

  • Košický kraj, Košice, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Bratislavský kraj, Lozorno, Slovakia PP Adecco
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco