Pridané 6 days ago

Vodič vzv do výroby

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2020-09-16

KategóriaVyroba

Vodič vzv
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- uskladňovanie výrobkov z výrobnej linky do skladu
- prevážanie materiálu v rámci areálu
- vizuálna kontrola výrobkov
-starostlivosť o zverený vzv
- manuálne práce vo výrobe počas menších opráv strojov
- práca v 1 alebo 3 zmennej prevádzke (zmennosť určuje zamestnávateľ)
Zamestnanecké výhody, benefity
- dočasný príspevok na ubytovanie
- príspevok na stravovanie a dôchodkové sporenie
- finančné príspevky pri výnimočných životných udalostiach( narodenie dieťaťa, svadba,..)
- dlhodobé a stabilné zamestnanie s možnosťou odborného rastu
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Ostatná priemyselná výroba
Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
  • platný VZV preukaz-kategória W1 PODMIENKA, W2 je výhodou
  • prax min.2 roky vo výrobe
  • ochota pracovať na zmeny, nadčas, občas v sobotu
  • dobrý zdravotný stav

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
780 EUR/mesiac+20% variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze + dalšie príplatky (poobedné zmeny, nadčasy,..). Možnosť navýšenie variabilnej zložky mzdy na základe výkonu zamestnanca. Po skúšobnej dobe navýšenie základnej mzdy + jej každoročné prehodnoteni
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000RhiwPUAR

  • Košický kraj, Košice, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Banskobystrický kraj, Kremnica, Slovakia PP Adecco
  • Staff