Pridané 6 days ago

Vedúci výrobnej jednotky

LokalitaPrešovský kraj, Prešov, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2020-07-28

KategóriaVyroba

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho významného klienta v Prešove hľadáme vedúceho pracovníka ktorý by mal na starosti:
- riadi a dohliada na operátorov výroby, plnenie výrobného plánu a kvalitu výrobkov
- sleduje, vyhodnocuje a pomáha nastavovať KPI
- zúčastňuje sa na riešení problémov s výrobou
- zabezpečuje školenia pre nových a pracujúcich zamestnancov
- dohliada na BOZP vo výrobe
- pracuje na 3 zmeny
Zamestnanecké výhody, benefity
- príjemné pracovné prostredie (neprašné, nehlučné, v zime vykurované, v lete klimatizované)
- stravné lístky – nad rámec zákona
- atraktívny bonusový systém - výkonnostný bonus (vo výške 13-teho platu),
- príplatky - nad rámec zákona
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Medzinárodná výrobná spoločnosť
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
technické
  • ukončené stredoškolské vzdelanie technického smeru
  • elektrotechnické vzdelanie je výhodou
  • ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
  • skúsenosť s vedením, motivovaním kolektívu minimálne 2 roky
  • skúsenosti so spájkovaním, poloautomatom - nastavovaním, obsluhou, opravou
  • zodpovednosť a flexibilita
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000RNIjgUAH

  • Košický kraj, Košice, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Trnavský kraj, Dunajská Streda, Slovakia PP Adecco
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff