Pridané 1 month ago

Špecialista mediálneho nákupu

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy

Dátum2020-08-11

KategóriaNakup a logistika

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiac
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho významného medzinárodného klienta, hľadáme špecialistu na nákup a plánovanie v oblasti marketingu.
Náplň práce:
- Operatívny výber, plánovanie, nákup, riadenie a analýzy mediálneho mixu
- Vyjednávanie najlepších možných zmluvných podmienok v médiách,
- Aktívna komunikácia s mediálnou agentúrou,
- Sledovanie a vyhľadávanie nových komunikačných kanálov,
- Zaistenie toku informácií v oblasti Media & Trade Marketing a naprieč relevantnými oddeleniami
Zamestnanecké výhody, benefity
- Prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve
- Pracovný pomer na dobu neurčitú
- Prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing"
- Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sabbatical – dlhodobé neplatené voľno
- Karta Ticket Restaurant 4 €/deň
- Karta Multisport
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Maloobchod
retail
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
  • Skúsenosti v danej oblasti aspoň 3 roky
  • Anglický jazyk na úrovni B2 A nemecký jazyk B1
  • Vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu
  • Flexibilita / kreativita, analytické myslenie
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000RLhFHUA1

  • Košický kraj, Košice, Slovakia PP Adecco
  • Specialist