Pridané 2 weeks ago

Senior technológ testovania v oblasti slaboprúdovej elektrotechniky. Žilinský kraj

LokalitaŽilinský kraj, Vavrečka, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2020-06-22

KategóriaInzinierstvo a technika

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho TOP klienta v oblasti slaboprúdovej elektrotechniky hľadáme zanieteného technológa testovania do tímu inžinieringu, ktorý sa rozumie plošným spojom, obvodom a nemá rád stereotyp. Je nutné sa dorozumieť aspoň čiastočne po anglicky .
- testovanie podľa špecifikácií zákazníkov
- návrhy riešení a zabezpečiť funkčnosť obvodov - dosky plošných spojov
- úprava testovacích zariadení, spolupráca s výrobou
- príprava testovacích zariadení pre projekty
- práca na rôznych projektoch v oblasti testovania
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v stabilnej firme
- kariérny rast
- 13 ty plat
- kvartálne odmeny
- príjemný kolektív
- jazykové kurzy
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Elektrotechnický priemysel
Slaboprúdová elektrotechnika
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
slaboprúd elektrotechnika
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Počet rokov praxe
4
  • prax v oblasti slaboprúdovej elektrotechniky
  • zanietenosť a chuť sa neustále vzdelávať v danej oblasti
  • skúsenosti s opravou dosiek plošných spojov
  • § 22
  • anglický jazyk - čiastočne sa dorozumieť

Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac
Základná zložka mzdy môže byť vyššia v závislosti od skúseností a praxe kandidáta.
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000RCHqnUAH