Pridané 3 months ago

Finančný manažér s plynulou angličtinou (automotive)

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceManager

Základná zložka mzdy3195.00

Dátum2020-04-09

KategóriaFinacie a uctovnictvo

Pre nášho významného klienta pôsobiaceho v automotive oblasti hľadáme finančného manažéra. Ak máte aspoň 5 rokov skúseností s komplexnými finančnými aktivitami a prípadne ste aj viedli tím aspoň 6 ľudí, tak zašlite CV anglickom jazyku.
Vašou ktorého náplňou práce bude:
- zodpovednosť za všetky finančné aktivity súvisiace so spoločnosťou
- koordinácia pravidelného výkazníctva, konsolidácia jednotlivých obchodných oblastí
- dozor nad bezchybným a skorým zasielaním všetkých bilancií, finančných reportov a analýz
- vytváranie rozpočtov, forecastov, reportov
- sledovanie všetkých finančných procesov
- spolupráca s materskou spoločnosťou a vedením spoločnosti pri vytváraní a implementácii finančnej stratégie
- spravovanie a vykonávanie prípravy reportov
- zodpovednosť za closing reporty a aktivity
- práca v SAP FI
Zamestnanecké výhody, benefity
- služobné auto, telefón, notebook i na súkromné účely
- motivujúci systém finančného ohodnotenia
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť nastavovať nové procesy
- ročný bonus
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Hľadáme TOP kandidáta pre nášho klienta
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
Ekonomické, financie, účtovníctvo
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
Ostatné znalosti
SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
5
orientácia na výsledky, na ciele a na výzvy
znalosť platnej legislatívy
predchádzajúce skúsenosti (min.5 rokov) vo výrobnej spoločnosti
znalosť SAP FI
znalosť IFRS
Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
3 195 EUR/mesiac
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000QX4yOUAT

  • Bratislavský kraj, Lozorno, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Žilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco
  • Specialist