Pridané 2 weeks ago

Hľadáme Údržbára do strojárskej výroby so skúsenosťami s opravou CNC strojov, zváračiek. Práca na jednozmennú prevádzku. Dunajská Streda

LokalitaTrnavský kraj, Dunajská Streda, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2020-03-19

KategóriaVyroba

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho významného klienta, ktorý pôsobí v oblasti strojárskej výroby hľadáme šikovného Strojárskeho technika, ktorý vie opravovať CNC stroje, zváračky a más tým skúsenosti aspoň 2 roky, zároveň sa nebojí komunikovať v anglickom, alebo nemeckom jazyku.
- bude mať na starosti zabezpečenie technickej spôsobilosti strojov
- objednávky strojov a zariadení
- koordinovať servis strojov a zariadení
- údržbárske práce a oprava strojov a zariadení
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v stabilnej spoločnosti
- 13 ty plat po dvoch odpracovaných rokoch
- dochádzkový bonus
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Iné neuvedené oblasti
Strojársky priemysel
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vzdelanie v odbore
strojárske vzdelanie
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Počet rokov praxe
2
  • požadovaná znalosť čítania technických výkresov
  • prax s obsluhou kovoobrábacích strojov - výhodou
  • znalosti s CNC, zváračkami -nutnosť
  • práca na 1 zmenu

Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac Minimálna zložka mzdy je 1000€ brutto ( mzda je závislá od skúseností a praxe kandidáta)
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000QEe1pUAD

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia Staffing Adecco
  • Staff
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist