Pridané 1 month ago

Manažér výnosov - yield manažér

LokalitaŽilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1100.00

Dátum2021-03-01

KategóriaMarketing a media

Viete ako riadiť výnosy, znížiť náklady a zvýšiť zisk?
Orientujete sa v on-line marketingu a Google Analytics?
Máte skúsenosti s s rozhraním Google AdSense a AdManager?
HĽADÁME PRÁVE VÁS!
Náplň práce:

- Správa monetizačných platforiem na weboch
- Správa reklamných jednotiek na weboch a návrhy na vylepšenie systému na prácu s reklamnými jednotkami
- Testovanie a analýza zistených dát
- Návrhy na nové kombinácie za účelom zvýšenia príjmu
- Analýza možností rozširovania monetizácie
- Testovanie navrhovaných zmien a nových možností
Ponuka:
- 2x ročne odmeny
- Práca v príjemnom prostredí s modernými technológiami
- Možnosti ďalšieho vzdelávania
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť home office
- Jazykové vzdelávanie priamo v spoločnosti
- Oddychová miestnosť s občerstvením a možnosťou hier
Požiadavky:
- Orientácia v Google Analytics
- Skúsenosti s rozhraním Google AdSense a AdManager
- Analytické myslenie, systematickosť
- Skúsenosť s prácou v tabuľkovom editore
- Samostatnosť, iniciatívnosť
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- SŠ, VŠ vzdelanie
Uchádzať adecco/job.cancel

Email henrieta.sventekova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000Pdgi3UAB

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Staff