Pridané 1 month ago

Projektový manažér -zameranie na automatizáciu a robotizáciu.

LokalitaŽilinský kraj, Sučany, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy1500.00

Dátum2021-02-26

KategóriaInžinierstvo a technika

Pre nášho významného klienta, ktorý sa venuje oblasti priemyselnej robotizácie a automatizácie hľadáme Projektového manažéra s komunikatívnou angličtinou, alebo nemčinou.
Ak máte skúsenosti s projektovou činnosťou v oblasti robotického zvárania a robotického brúsenia, pozorne čítajte ďalej!
Vaša pracovná náplň bude:
- riadenie projektov v oblasti robotického zvárania a robotického búsenia
- vedenie, koordinovanie a motivovanie projektového tímu
- návrhy technických riešení projektov, dodržiavanie časových plánov
- cenové kalkulácie
- komunikácia s existujúcimi zákazníkmi
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v rýchlo sa rozrastajúcej perspektívnej spoločnosti
- možnosť jazykových kurzov
- 13 ty/14 ty plat podľa hospodárenia a výsledkov firmy

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné požiadavky:
- skúsenosti s riadením projektov zameraných na robotické zváranie a robotické brúsenie - veľkou výhodou
- technické vzdelanie a znalosti z oblasti zvárania (brúsenia) - nutné
- zodpovedný a tímový hráč
Uchádzať adecco/job.cancel

Email ivana.hricova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000PdX0OUAV

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Trenciansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Slovakia PP Adecco
  • Staff