Pridané 2 weeks ago

Hľadáme technicky zameraného obchodného zástupcu do rozrastajúcej sa spoločnosti!

LokalitaŽilinský kraj, Sučany, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy1600.00

Dátum2021-03-26

KategóriaInžinierstvo a technika

Pre nášho významného klienta, ktorý sa venuje oblasti priemyselnej robotizácie a automatizácie hľadáme technicky zameraného akčného Obchodníka s komunikatívnou angličtinou, alebo nemčinou.
Ak máte skúsenosti v oblasti robotického zvárania a robotického brúsenia, pozorne čítajte ďalej!
Pracovná náplň:
- akvizícia zameraná smerom na oblasť robotického zvárania a robotického brúsenia
- komunikácia s potencionálnymi ako aj existujúcimi zákazníkmi
- tvorba návrhov a riešení projektov podľa očakávaní
- vypracovanie cenových kalkulácií
- sledovanie časových plánov
- komunikácia s členmi tímu
Zamestnanecké výhody, benefity
- služobné vozidlo aj na súkromné účely
- jazykové kurzy
- možnosť home - office
- 13 ty/14 ty plat podľa hospodárenia a výsledkov firmy

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné požiadavky:
- technické vzdelanie - nutné
- skúsenosti so zváracou, alebo brúsiacou technológiou - nutné
- ochota cestovať
- predošlá prax na pozícií obchodného zástupcu minimálne 2 roky
- komunikácia a orientácia na zákazníka
- akčný prístup a drive
- vyjednávacie zručnosti
- schopnosť zvládať stres
Uchádzať adecco/job.cancel

Email ivana.hricova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000PdX04UAF