Pridané 3 days ago

Informačný inžinier (Java/Groovy + PL/SQL + JavaScript)

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy

Dátum2019-11-08

KategóriaIT a telekomunikacie

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto)
od 1700 € , vyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
V súčasnosti hľadáme informačného inžiniera, ktorý je skúsený s PL/SQL alebo Java/Groovy a JavaScriptom, v tejto práci budete využívať implementácie nových funkcií, vylepšenia už existujúcej kódovej základne a podpora data warehouse development tímov. Tento človek bude taktiež spolupracovať s tímom Oracle DBA. Pracovná ponuka je pre spoločnosť zaoberajúcou sa poisťovníctva na svojom trhu na Slovensku, spoločnosť pôsobí okrem Slovenska vo viacerých krajinách sveta.
Náplň práce:

• Návrh, údržba a implementácia aplikácií zameraných na databázy
• Vývoj a testing pomocou SQL, PL/SQL a Java/Groovy
• Optimalizácia a vyladenie výkonu
• Updating softvéru, dát a procesov
• Zlepšovanie dátových tokov a automatizácia interfacu
• Zlepšovanie softvéru, účasť na Agilných meetingoch
• Konzultačné služby
Zamestnanecké výhody, benefity
Budú predstavené pri osobnom stretnutí.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Informačné technológie
Globálna medzinárodná spoločnosť
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
IT, financie, informatika alebo podobné
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ideálny kandidát by mal byť:
• Skúsenosti s Javou – zameranie na dáta
• ETL Tooly a modelovanie údajov (PowerCenter + PowerDesigner)
• Flexibilita, odolnosť voči stresu, pohotový charakter
• Team-player
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000MYm7GUAT

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Prešovský kraj, Prešov, Slovakia PP Adecco
  • Staff