Pridané 2 weeks ago

Skúsená Mzdárka/Mzdár vo výrobnej oblasti. Prievidza.

LokalitaTrenciansky kraj, Prievidza, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2020-02-10

KategóriaFinacie a uctovnictvo

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho významného klienta ktorý sa pohybuje v oblasti výroby hľadáme skúseného ,,MZDÁRA/ MZDÁRKU" minimálne s 2-3 ročnou praxou v oblasti výroby, so skúsenosťami so mzdovou legislatívou.
- príprava podkladov a spracovanie miezd (výplaty-ich výpočet, výplatné pásky, časové /úkolové mzdy)
- skúsenosti s ročnými odmenami, mzdovými zvýhodneniami, kolektívnymi zmluvami, variabilnými zložkami mzdy, odvodmi...
- spracovanie a vedenie daňovej agendy, bonusov, potvrdení a ročné zúčtovanie dane
- interná komunikácia so zamestnancami
- znalosť mzdovej legislatívy, sledovanie zmien a ich aplikácia v praxi
- príprava mesačných uzávierok a reportov
Zamestnanecké výhody, benefity
- kariérny rozbeh v stabilnej spoločnosti
- ročné odmeny
- jazykové kurzy
- príspevok na stravu a nápoje
- príspevok na regeneráciu - formou masáží
- zľavy na produkty spoločnosti
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku
Klient sa pohybuje v oblasti výroby nábytku.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
personálne, ekonomické
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
2
  • znalosti a skúsenosti s dochádzkovým programom / RON/ a mzdový program /SOFTIP/- vítané
  • aktívny šofér
  • príležitostné služobné cesty
  • zodpovedný prístup
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • presnosť
  • samostatnosť

Minimálna mzda je 800€ brutto, je možná vyššia v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000MYb0mUAD

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist