Pridané 1 week ago

Analytik bezpečnosti železničných systémov s elektrotechnickým backgroundom.

LokalitaŽilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1000.00

Dátum2020-07-27

KategóriaIT a telekomunikacie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
pre nášho TOP klienta hľadáme do inžinierskeho centra šikovného kandidáta, ktorý sa bude venovať analýze bezpečnosti v oblasti zabezpečovacích a riadiacich systémov.
Náplň práce:
kvalitatívne a kvantitatívne analyzovanie bezpečnosti a rizík
aplikácia bezpečnostných noriem a predpisov
analýza bezpečnostných rizík zabezpečovacích a riadiacich systémov v oblasti železničnej dopravy
spolupráca s HW a SW projektantmi

Zamestnanecké výhody, benefity
skvelý tréningový a rozvojový program formou prospešných business školení
navyše dni voľna - sick days, bridge days
myslíme aj na zdravie a rodinu našich zamestnancov formou rôznych programov
budovanie skvelého tímu aj prostredníctvom teambuildingových aktivít
retention program
bonus v prípade odporúčenia nového zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
technické, elektrotechnické, strojárske, IT, matematické

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
skúsenosti s riadením dokumentácie v oblasti bezpečnosti
skúsenosť v oblasti kvality
znalosti v oblasti elektrotechniky, čítanie výkresov
znalosť FMEA a tvorbou analýz výhodou
schopnosť vyhodnotiť riziká na základe daných noriem
práca vyžaduje cestovanie do zahraničia
Mzdové požiadavky:
Min. 1100€ brutto je mzda pre junior kandidáta ( mzda je možná vyššia, v závislosti od skúseností a praxe kandidáta)+ bonusy

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000JRwAHUA1

  • Žilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff