Vaše otázky & odpovede na jednom mieste

Väčšinu informácií nájdete na našich webových stránkach, pokyny sú jasné a samo-vysvetľujúce. Tu nájdete odpovede na všetky otázky, ktoré môžete mať.

Získať prácu

10 najčastejšie kladených otázok

Áno, registrácia je prvým krokom v náborovom procese, jej vyplnenie vám nezaberie viac ako 10 minút. Na váš e-mail vám zašleme kompletný návod na jej vyplnenie a predsa len ak budete mať nejaký problém,stále nás viete kontaktovať na bezplatnej infolinke a s dokončením registrácie vám radi pomôžeme.

Po úspešnom dokončení registrácie vás budeme kontaktovať, aby sme si dohodli online pohovor. Momentálne celý náborový proces prebieha online, takže z pohodlia domova si vyplníte registráciu, následne sa zúčastnite online prezentácie pracovného miesta,nemusíte navštevovať a cestovať na naše pobočky.

Lekársku prehliadku je nutné absolvovať u našich zazmluvnených lekárov a hradí ju zamestnávateľ, pre vás je bezplatná.Po úspešnom absolvovaní online pohovoru sa individuálne dohodneme na termíne a meste, kde vám to najviac bude vyhovovať.Po absolvovaní prehliadky sa následne podpíše zmluva a stávate sa naším zamestnancom.

Zvozový poriadok vám radi pošleme na váš mail. Na podpise zmluvy vám ukážeme fotky zastávok a poskytneme aktuálny cestovný poriadok, kde budete mať odchody na dennú aj nočnú zmenu. Následne po prihlásení na dopravu budete dostávať pravidelne nový aktualizovaný cestovný poriadok v maili každý týždeň.

K dispozícii budete mať číslo na našu dochádzkovú linku, kde viete kedykoľvek nahlásiť neprítomnosť a naši kolegovia z agentúrneho desku vám povedia, ako ďalej postupovať.

Pracujete na riadnu pracovnú zmluvu na trvalý pracovný pomer, kde sú hradené všetky odpracované hodiny, nadčasové hodiny a samozrejme zákonné príplatky podľa aktuálneho zákonník práce (práca počas nočných zmien, práca počas víkendov, prípadne sviatkov). Ak sú nejaké nadčasy vyhlásené,či už dobrovoľné, alebo povinné, bude vás Adecco dostatočne včas informovať.

Na všetky otázky odpovedáme áno. V prvom rade je nutné prejsť si základným zaškolením, následne viete komunikovať s vašim nadriadeným o prípadnom kariérnom raste, zaškolením na iné pozície či oddelenia. Ak máte skúsenosti s vedením NZV, alebo VZV počas zaškoľovacieho procesu o tom informujte školiace stredisko.

Nie, stravné lístky zamestnanci nedostávajú, pretože podľa zákona, ak vám zamestnávateľ vie zabezpečiť teplé jedlo, nemáte na nich nárok. V hale, kde pracujete je veľká jedáleň, kde máte možnosť na výber z 3 jedál, 2 polievok, šalát a pečivo a to všetko len za 1€.Táto suma je automaticky strhávaná zo mzdy, podľa počtu odobratých jedál. Nie je nutné, aby ste si dopredu objednávali jedlo. Strava je zabezpečená počas denných a samozrejme aj nočných zmien, cez týždeň aj víkend.

Žiaľ, ubytovanie pri tejto pracovnej ponuke nemáme, avšak vieme vám poskytnúť kontakty na ubytovne v okolí, odkiaľ máme zvozovú dopravu, najčastejšie vyhľadávané sú ubytovne alebo podnájmy v Trnave, Galante, Nitre či Seredi a Dolnej Strede. Zálohy sú poskytované individuálne po dohode a odpracovaní niekoľkých zmien,v prípade dobrej dochádzky.

Zmennosť je naplánovaná a pevne daná, pracujete na denných a nočných zmenách, ktoré sa striedajú po 2 týždňoch. Takto pracujú aj vedúci oddelení, či zamestnanci na agentúrnom desku, HR oddelení. V prvý deň dostanú zamestnanci zmenovú kartičku, kde máte dopredu na niekoľko týždňov naplánované a zobrazené zmeny, takže viete kedy máte nočné, kedy denné zmeny a na ktoré dni vám vychádza voľný deň, čo výrazne uľahčí vaše plánovanie návštev lekárov či osobných záležitostí. Ak máte nejakého známeho, ktorý u nás pracuje viete sa individuálne dohodnúť na zaradení na rovnakú zmenu, samozrejme v súlade s pravidlami náborového procesu.

Máte otázky?
Zavolajte nám prostredníctvom bezplatnej infolinky alebo nás kontaktujte mailom.
Kontaktujte nás

Volajte nám zadarmo: Phone0800 200 100