Pracujte s Adeccom pre Amazon

V Adeccu sme jedným z hlavných náborových partnerov spoločnosti Amazon pre nábor pracovníkov do logistického centra. A už od roku 2017 pomáhame záujemcom ľahko a rýchlo prejsť celým procesom náboru.

Registrovať sa

Prečo Adecco?

The Adecco Group je najväčším poskytovateľom HR riešení. Budeme vás sprevádzať celým procesom náboru, ktorý sa tak stane pre vás oveľa jednoduchším a rýchlejším. Ak pracujete v Amazone prostredníctvom nás, získate prístup k našim balíčkom výhod. Ďalšie informácie o práci v Amazone s firmou Adecco nájdete v príručke, ktorú dostanete pri nástupe.

Spokojní zamestnanci

Všetko bolo super, aj online školenie... Ďakujem, že som dostala možnosť zaujímavej práce cez Vašu agentúru Adecco,. Zatiaľ spokojnosť z mojej strany... 😊

Anonym

Nic. Slusny a profesionalny pristup zo strany Adecco ako aj Instruktorov na pracovisku. Tak to ma byt.

Anonym

Dobré je že sme išli hneď pracovať vedeli sme si hneď informácie zo školenia aj vyskúšať.

Mário D.

Administratívne záležitosti, bola s Adeccom veľmi spokojná a je rada, že tu prišla pracovať , nakoľko sa jej teraz naskytla príležitosť pracovať na HR desku, ktorú by inak nedostala

Slavka L.

Momentalne nepotrebujem pomoc ziadnu pomoc instruktori boli veľmi ochotní a stále sa na nich môžem obrátiť keď niečo potrebujem.

Michaela H.

Zatial nepotrebujem ziadnu podporu.Chválim schopnosť vysvetliť veľa informácií v pomerne krátkom čase.

Denisa L.

Prečo Amazon

Spoločnosť Adecco a Amazon sa snažia zabezpečiť, že budete vo svojej úlohe spokojní - s vynikajúcou mzdou a výhodami, jasným zameraním na bezpečnosť a ochranu zdravia a flexibilitu.

Multisport karta
Zľava do výšky 10% na vozidlá značky KIA
Pomoc zamestnancom na pracovisku zabezpečená Adeccom
Platené voľno nad rámec Zákonníka práce na určené prípady
Mesačný bonus vo výške 20% pri splnení podmienok (dochádzka)
Ročná odmena vo výške 8.5% pri splnení podmienok
Kratší pracovný týždeň vám ušetrí cestovanie
Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom

Zdravie & Bezpečnosť

Zdravie zamestnancov je pre nás nesmierne dôležité. Striktne dodržujeme všetky pokyny nariadené vládou a orgánmi verejného zdravotníctva, aby sme zaistili príslušné opatrenia vo všetkých našich prevádzkach po celej krajine. Zaviedli sme sériu preventívnych zdravotných opatrení pre našich zamestnancov v našich prevádzkach.

Tieto opatrenia zahŕňajú:

  • Dodržovanie bezpečnej vzdialenosti v našich budovách, medzi vodičmi a zákazníkmi pri doručovaní tovaru.
  • Zvýšenie frekvencie a intenzity upratovania všetkých prevádzok.
  • Zdravie zamestnancov je pre nás prioritou a preto je dôležité, aby zamestnanci zostali doma a vyhľadali lekársku pomoc, ak sa necítia dobre, alebo ak niekto v ich domácnosti mal v posledných 24 hodinách horúčku.
  • Pohovory sú vykonávané online.

Práca pre Amazon

Amazon začal v roku 1994 v garáži v Seattli a teraz je jedným z najväčších internetových obchodov na svete s viac ako 560 000 zamestnancami. Jedná sa o jednu z najrýchlejšie rastúcich spoločností na svete.

Amazon na Slovensku

V roku 2017 Amazon otvoril svoje nové centrum reverznej logistiky v Seredi. Toto inovatívne centrum vytvorilo viac ako 1000 pracovných miest. Budova s rozlohou 64 000 metrov štvorcových ponúka prácu s využitím najmodernejších technológií na kontrolu a posúdenie vrátených zásielok pre opätovné použitie alebo opravu.

Máte otázky?
Zavolajte nám prostredníctvom bezplatnej infolinky alebo nás kontaktujte mailom.

Volajte nám zadarmo: Phone0800 200 100