Permanent Placement

Nemáte predsa čas na komplikovaný, viacstupňový proces výberu zamestnancov, však? Potrebujete profesionálov, ktorí budú pre vás hľadať najlepších kandidátov a overovať ich motiváciu a zručnosti? Bude nám cťou.

Naši skúsení konzultanti sa rozumejú konkrétnym profesiám a identifikácii talentov. Zabezpečíme náborový proces od A do Z a predstavíme vám kandidátov, akých hľadáte.

Kontaktujte nás

Získajte najlepších kandidátov - aj keď možno dnes ešte nehľadajú prácu

Tí najlepší kandidáti sú v kurze, ale iba niektorí z nich hľadajú prácu práve vtedy, keď ich potrebujete vy. Chcete limitovať svoje hľadanie tým, že oslovíte iba tých, ktorí sú práve k dispozícii, alebo hľadáte dokonalú osobu na danú pozíciu?

Ak zveríte nábor nám, môžete sa spoľahnúť na naše skúsenosti s vyhľadávaním najlepších kandidátov. Veríme, že kľúčom k úspechu náborového procesu je správny kandidát a preto investujeme do ľudí so širokým spektrom kontaktov a dokonalou znalosťou svojej profesie.

Práve takýchto zamestnancov vám nájdeme.

Zistite viac

Užite si spoluprácu s profesionálmi

Konečný výsledok je dôsledkom dôkladne plánovaného procesu. Takto to funguje:

Začnime vami

Povedzte nám o vašom odvetví a ukážte nám vašu organizačnú štruktúru. Prispôsobíme profil kandidáta vašim hodnotám a očakávaniam.

Čas na pohovor

Dôkladne skúmame kvalifikáciu a motiváciu každého kandidáta. Kontaktujeme ho telefonicky, ale tiež pozorujeme a analyzujeme jeho správanie počas pohovoru.

Testy

Overujeme referencie a vykonávame rôzne testy zručnosti a kvalifikácie – niektoré z nich prostredníctvom našej platformy Adecco Xpert. Ak potrebujete využiť vo výberovom procese metódu Hodnotiaceho centra, radi pre vás pripravíme vhodné riešenie.

Kontaktujte nás a získajte ďalšie informácie!