O spoločnosti Ajilon Slovakia

Ajilon je členom Adecco Group a je jedinečný v poskytovaní ako technológií tak aj ľudí pre našich klientov. 

Ajilon je globálnym lídrom v poskytovaní:   

  • manažované služby
  • poradenstvo a profesionálne služby 
  • špecializované služby v oblasti náboru podľa sektorov napr. IT

Diverzita a flexibilita našich služieb nám umožňuje: 

  • poskytovať služby prispôsobené presne požiadavkám zákazníka
  • investovať naše skúsenosti, technológie a vedenie počas celého životného cyklu projektu
  • maximalizovať hodnotu pre klienta
  • maximalizovať kariérne a rozvojové príležitosti našim zamestnancom

Manažované služby

Ponúkame našim klientom jednoduché a cenovo efektívne riešenie pre správu a manažovanie IT procesov. Zaoberáme ako rozvojom tak aj podporu už existujúcich riešení.

S našou ponukou manažovaných služieb poskytujeme riešenia šité na mieru klienta a ako jeden poskytovateľ zabezpečíme nielen nábor tých správnych ľudí, ale aj ich trénovanie, rozvoj a manažovanie na dennej báze. Spoločnosť Ajilon nesie plnú zodpovednosť za monitorovanie kvality a za kontinuálne zlepšovanie poskytovaných služieb podpísaním dohôd o úrovni služieb (SLA), ktoré zaručia vysokú spokojnosť zákazníkov.

Sme plne flexibilní, najmä čo sa týka návrhu správneho riešenia pre našich partnerov a jeho prispôsobenie sa nákladovému modelu, ktorý klientovi vyhovuje najviac. Ako súčasť globálnej spoločnosti Adecco Group, Ajilon má plnú podporu Adecco centralizovanej projektovej správy, ktorá zaisťuje najlepší prevedenie všetkých fáz manažovaných služieb dohodou: návrh, implementácia, kontrola a kontinuálne zlepšovanie služieb.          

Naša IT podpora vám pomôže sústrediť na svoje vlastné podnikanie. Špecializujeme sa na podporu spolupráce a rýchlych dátových služieb, ale zabezpečujeme aj pestrú škálu rozsiahlych a vysoko zabezpečených služieb pre onsite tímy a rozmiestnenie IT. V súčasnej dobe dodávame mix onsite, vzdialených a zdieľaných Managed Services veľkým klientom naprieč Slovenskom. patria sem programoví manažéri, projektoví manažéri, PMO funkcie, obchodní analytici, vývojári aplikácií, Service Desk tímy, technickí špecialisti (návrh a implementácia), technickí inžinieri a pozície back office. 

Môžeme vám tak poskytnúť reálne ľudí, ak ich budete potrebovať, cez náš unikátny Employed Consultant Model ale aj návrh, implementáciu a podporu technologických riešení.

Snažíme sa plne pochopiť krátkodobé a dlhodobé ciele našich klientov a kandidátov - čo nám umožňuje, aby sme dôsledne konali v ich najlepšom záujme. Prostredníctvom našich znalostí a prieskumu pracovného trhu, pomáhame uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom nájsť to najlepšie.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte nás ešte dnes.