Pridané 2 months ago

Projektový inžinier/technológ

LokalitaBratislavský kraj, Malacky, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy

Dátum2019-06-18

KategóriaVyroba

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Chceš posunúť svoju kariéru v Automotive ? Baví ťa práca v programoch CATIA, AutoCAD ? Si technický zdatný, máš skúsenosti s lisovacími nástrojmi a chceš sa podieľať na ich výrobe ? Potom hľadáme práve teba !!!
Pre nášho úspešného medzinárodného klienta obsadzujeme pozíciu Projektového inžiniera (Technológa) pre lisovacie nástroje. Na tejto pozícií bude :
• Zabezpečovať kontrolu výroby lisovacích nástrojov a ich implementáciu do výrobného procesu,
• Kontrolovať návrhy dizajnu lisovacích nástrojov,
• Spolupracovať s nástrojármi pri výrobe nástroja, monitorovať progres podľa vopred určených plánov,
• Podieľať sa na schvaľovaní konštrukcií lisovacích nástrojov,
• Kontrolovať výrobu, testovanie a spustenie lisovacích nástrojov do sériovej výroby,
• Počas sériovej výroby spolupracovať na zmenovom konaní
Základná zložka mzdy (brutto)
min. 1600 €/brutto
Zamestnanecké výhody, benefity
• Motivujúce platové ohodnotenie
• Letný, zimný a ročný bonus
• Zaujímavý sociálny program
• DDP príspevok zo strany zamestnávateľa
• Podpora vzdelávania
• Možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
Materiálové inžinierstvo, kovy, plošné tvárnenie
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
• Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
• Znalosť programov CATIA/AutoCAD na pokročilej úrovni
• Motivovaný prístup a chuť učiť sa nové veci
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W5800000K6XCnEAN

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Nitriansky kraj, Nitra, Slovakia PP Adecco
  • Staff