Pridané 1 week ago

Backend Java Developer ( moderný prístup)

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy2120.00

Dátum2019-01-10

KategóriaIT a telekomunikacie

Miesto práce
Bratislava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
Dohodou

Základná zložka mzdy (brutto)
2120 € brutto/ mesiac (výsledný plat bude pravdepodobne vyšší v závislosti od skúseností )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Staňte sa súčasťou novovytvoreného tímu, ktorého úlohou je prijať moderný vývojový a inžiniersky prístup a byť prvým príkladom skutočnej aplikácie Agile, DevOps a "zdravého rozumu" v podnikovom prostredí.
Získate veľa slobody v spôsobe, akým pracujete pretože vedenie tímu je zamerané na výsledky, nie na počet odpracovaných hodín.
Vašou úlohou bude:

  • Podporovať nový produkt založený na technológii virtualizácie sieťových funkcií
  • Vývoj, testovanie, dokumentácia a údržba backendového kódu
  • Účasť na tímových "agile ceremonies"
  • Mentorovanie juniorných backendových vývojárov

Zamestnanecké výhody, benefity
Budú predstavené na pohovore.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Telekomunikácie
Popredná spoločnosť v oblasti telekomunikácií.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Skúsenosť s Java, Kotlin (Spring) aleboPython (Django)
  • Skúsenosť s Kubernetes, Docker, Jenkins
  • Skúsenosť s REST API design principles
  • Znalosť Test Driven vývoja a ochota uplatňovať ho
  • Tímový hráč a ochota učiť sa

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W5800000K6QnZEAV

  • Nitriansky kraj, Nitra, Slovakia PP Adecco
  • Manager
  • Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Slovakia PP Adecco
  • Specialist