Pridané 4 months ago

Komplexný senior účtovník - parťák pre CFO

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy

Dátum2019-02-14

KategóriaFinacie a uctovnictvo

Miesto práce
Bratislava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto)
2000 eur brutto + v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Chcete pracovať v samostatnej komplexnej roli, v malom kolektíve a pri tom úzko spolupracovať s CFO a podieľať sa na nastavovaní fungovania finančného oddelenia?

Vyhovuje vám komorná atmosféra a nechcete pracovať v korporáte? Radi by ste využívali jazyky (anglický a/alebo nemecký) a sem-tam cestovali do Brna?

Vašou náplňou práce sa môže stať:
  • odborné riešenie účtovných (AP, AR, majetok, náklady, platby...) a daňových prípadov (kompletná DPH)
  • dohľad nad intevntúrou súvahy
  • mesačné, kvartálne a ročné závierkové práce
  • podielanie sa na internom a externom audite spoločnosti
  • výkazníctvo a príprava interných smerníc

Zamestnanecké výhody, benefity

  • jazykové a iné odborno-vzdelávacie kurzy
  • 3x sick day

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Elektrotechnický priemysel

Popredný dodávateľ v oblasti elektrotechniky

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
Účtovníctvo, audit, financie
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Microsoft Excel - pokročilý

SAP - základy

Microsoft Dynamics NAV - základy
Počet rokov praxe
3

  • Min. 3 roky skúseností z obdobnej oblasti
  • Plynulá znalosť anglického jazyka podmienkou
  • Nemecký jazyk výhodou
  • Znalosť lokálnych účtovných štandardov, daňovej problematiky a slovenskej legislatívy
  • Znalosť ekonomických SW Navision, SAP alebo BaaN výhodou
  • Samostatný tímový hráč s dobrými analytickými a komunikačnými zručnosťami a schopnosťou rozpoznať priority

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W5800000K6NJJEA3

  • Banskobystrický kraj, Lučenec, Slovakia PP Adecco
  • Manager
  • Banskobystrický kraj, Harmanec, Slovakia PP Adecco
  • Manager