Pridané 1 month ago

Finančný manažér

LokalitaTrenciansky kraj, Trenčín, Slovakia PP Adecco

Typ práceDirector

Základná zložka mzdy4500.00

Dátum2018-12-19

KategóriaFinacie a uctovnictvo

Pre nášho klienta, rozrastajúcu sa výrobnú spoločnosť hľadáme skúseného finančného manažéra s predchádzajúcou praxou vo výrobnej spoločnosti.
Náplň práce:

  • Riadenie oddelenia financií a účtovníctva
  • Strategické finančné plánovanie, spracovanie analýzy výsledkov hospodárenia
  • Tvorba rozpočtu, obchodného plánu, riadenie nákladov
  • Analýza vývojových trendov a predpokladaných výsledkov spoločnosti
  • Analýza nákladov, vypracovanie štúdie uskutočniteľnosti pri nových podnikoch
  • Koordinácia interného a externého auditu
  • Riadenie tímu finančného oddelenia, hodnotenie zamestnancov, výber zamestnancov
  • Spolupráca s finančnými inštitúciami a externými spoločnosťami
  • Participácia na inováciách a zlepšeniach v spoločnosti

Ponuka:
  • Motivujúce ohodnotenie
  • Služobné auto
  • 13. plat, odmeny
  • Príspevky do DDS, na voľnočasové aktivity
  • Vzdelávanie

Požiadavky:
Vzdelanie:

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Počet rokov praxe
5
  • Prax min. 5 rokov na pozícií finančného manažéra vo výrobnej spoločnosti
  • Znalosť štandardov IFRS
  • Veľmi dobrá komunikácia v anglickom jazyku
  • Odolnosť voči stresu, flexibilita
  • Organizačné a riadiace schopnosti

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W5800000JPyToEAL

  • Trnavský kraj, Senica, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Trenciansky kraj, Nová Dubnica, Slovakia PP Adecco
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco