Pridané 3 months ago

Autorizovaný bezpečnostný technik prešov

LokalitaPrešovský kraj, Prešov, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy

Dátum2018-12-10

KategóriaPravo

Máte skúsenosti s vykonávaním činnosti bezpečnostného technika a vlastníte platné osvedčenie?
Ak áno, ponúkame Vám zaujímavú pracovnú ponuku Autorizovaného bezpečnostného technika.

Pracovná náplň:

  • Tvorba a aktualizácia interných smerníc BOZP a PO
  • Realizácia vstupných a priebežných školení zamestnancov v oblasti BOZP a PO
  • Vykonávanie kontrol a bezpečnostných auditov.
  • Spolupracovanie so štátnymi orgánmi pri vyšetrovaní pracovných úrazov, spisovanie protokolov.
  • Sledovanie legislatívnych zmien v oblasti BOZP a PO
  • Vedenie dokumentácie a evidencie o stave BOZP a PO
  • Navrhovanie opatrení smerujúcich k odstráneniu zistených nedostatkov
  • Definovanie potreby používania OPP.

Požiadavky:

-           SŠ/VŠ vzdelanie
-           Prax na obdobnej pozícií min. 3 roky
-           Odborná spôsobilosť BOZP v zmysle §24 Zákona 124/2006 Z.z.
-           Znalosť AJ a znalosť BOZP a OPP vo výrobných podnikoch výhodou!
-           VP sk. B
-           Vysoké pracovné nasadenie
-           Iniciatívnosť a zameranie na výsledok

Základná mzda 1500 Eur brutto v závislosti od rokov praxe

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W5800000JPf42EAD