Pridané 3 weeks ago

PLC programátor

LokalitaTrenciansky kraj, Prievidza, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1400.00

Dátum2018-11-28

KategóriaInzinierstvo a technika

Hľadáme skúseného programátora PLC, ktorý chce byť súčasťou stabilnej a rozrastajúcej sa zahraničnej spoločnosti. Nebojí sa nových projektov, inovácií, vie riešiť zložité situácie a chce sa neustále zlepšovať a rozvíjať.
Náplň práce:

  • Spolupráca na nových projektoch
  • Riešenie opráv a nastavenia zariadení, riešenie technických výpadkov
  • PLC programovanie - Simatic Step 7, Allen Bradley
  • Tvorba vizualizačných aplikácií (HMI/SCADA)
  • Programovanie priemyselných robotov - ABB
  • Správa výrobného informačného systému
  • Tvorba technickej dokumentácie k jednotlivým projektom

Ponuka:
  • Dlhodobá spolupráca na hlavný pracovný pomer
  • Vzdelávací program
  • Sociálny program - príspevok na športové aktivity, DDS, výlety, spoločenské akcie
  • Voľno nad rámec zákona
  • Pružná pracovná doba
  • Príspevok na detskú rekreáciu, výžiu
  • Firemné akcie a ďalšie
  • Mzda od 1400,- - 2000,- brutto v závislosti od praxe kandidáta

Požiadavky:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
  • Prax v oblasti programovania PLC
  • Odborná spôsobilosť elektrotechnikov min. §22
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Základné znalosti IT - LAN/WAN, Windows

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W5800000HlBvmEAF

  • Prešovský kraj, Krompachy, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Trenciansky kraj, Ilava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Trenciansky kraj, Trenčín, Slovakia PP Adecco