Pridané 1 month ago

Procesný inžinier - vstrekovanie plastov

LokalitaBratislavský kraj, Lozorno, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy

Dátum2018-11-16

KategóriaKvalita

Process engineer - Automotive

Miesto práce
Lozorno

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
dohodou

Základná zložka mzdy (brutto)
min 2000 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta z oblasti automotive hľadáme špecialistu na pozíciu procesného inžiniera. Náplňou jeho práce bude:

• Neustále zlepšovanie výrobných procesov na oddelení vstrekovania plastov

• Príprava cenových ponúk na stroje a zariadenia, modifikácia strojov a zariadení

• Komunikácia s nástrojárňou

• Podpora zákazníka v technických otázkach

• Zodpovedať za koordináciu a udržiavanie nevyhnutnej dokumentácie (PFMEA, Pracovné postupy, Flowcharty, TPM, Procesné mapy atď.)

• Zodpovedať za dosahovanie KPI

• Optimalizácia výrobných procesov (zavádzanie POKA – YOKE, KA-ZEN VAVE)

• Podávať správy o stave zverených úloh
Zamestnanecké výhody, benefity

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

• flexibilný pracovný čas

• 5 dní dovolenky nad rámec zákona

• príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni

• letný a zimný bonus (13. a 14. plat)

• bezplatné jazykové kurzy

• príjemný pracovný kolektív

• príspevok zamestnávateľa do 3. piliera

• vitamínové balíčky, vianočné darčeky, firemný večierok a ďalšie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient je medzinárodná automotive výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením. Jej hlavnou činnosťou je výroba interiérovej časti dverí najznámejších značiek vyrábaných v Európe. Jej zákazníkmi sú najväčšie svetové automobilky (VW, Audi, Volvo, JLR).

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
Technické zameranie
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Znalosť problematiky vstrekovania plastov, konštrukcie vstrekolisových strojov a nástrojov

• Minimálne 3 ročné skúsenosti na podobnej pozícií

• Znalosť procesov kvality – SPC, FMEA, APQP/PPAP

• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

• AutoCAD – výhodou
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W5800000Hkn3mEAB

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Trenciansky kraj, Prievidza, Slovakia PP Adecco
  • Košický kraj, Košice, Slovakia Staffing Adecco
  • Staff