Added 1 week ago

Procesný inžinier - montáž

LocationNitriansky kraj, Nitra, Slovakia PP Adecco

Job typeSpecialist

Základná zložka mzdy1283.00

Date2018-11-06

CategoryInzinierstvo a technika

Pre spoločnosť Jaguar Land Rover v Nitre hľadáme procesného inžiniera so skúsenosťou v oblasti montáže alebo nástrojárne.
Náplň práce:

  • Participácia na nastavovaní procesov na oddelení montáže
  • Účasť na nových projektov
  • Návrhy na optimalizáciu procesov, zlepšenie lay outu, ergonómie pracoviska
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Zavádzanie nových postupov za účelom zefektívnenia procesov
  • Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami - kvalita, nákup, výroba...
  • Vypracovanie analýz a reportov

Ponuka:
  • Pracovná zmluva na dobu neurčitú, nástup do pracovného pomeru ihneď do kmeňa
  • Stravovacia karta s denným kreditom 4 € za každý odpracovaný deň. Príspevok zamestnávateľa nad rámec zákona vo výške 3€, príspevok zamestnanca je 1 €.
  • Vlastná autobusová doprava zabezpečená. V prípade vlastnej dopravy - príspevok na dopravu vo výške 20 €.
  • Jaguár Land Rover Benefity: zamestnanec si vyberá z ponuky benefitov podľa vlastného výberu vo výške 300€ ročne.
  • DDS 3 %: Príspevok zamestnávateľa 3% z hrubej základnej mzdy a kompetenčného príplatku.
  • Životné a úrazové poistenie hradené zamestnávateľom.
  • Možnosť profesionálneho vzdelávania a daľšieho kariérneho rastu
  • Viacej informácií o benefitoch spoločnosti Jaguar Land Rover sa dozviete na osobnom pohovore.
  • Základná mzda od 1283€ v závislosti od skúseností a zručností, Bonus vo výške 0-15% ročného platu ( vyplácaný ročne ), 13.plat

Požiadavky:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
  • technického smeru

Jazykové znalosti
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe
3
  • Prax v obdobnej pozícií
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Ochota cestovať do zahraničia na zaškolenie a ďalšie služobné cesty
  • Technické myslenie
  • Tímový duch, komunikatívnosť
  • Schopnosť identifikovať úzke miesto a navrhnúť riešenie

Reference number AD a0W5800000HkOT7EAN